5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2023 [Saç Sakal Traş, Kesim]

İyi bir sakal ve saç tıraş makinesi erkekler adına bakım için belki de gerekli olan en önemli ürünlerden 🙂 5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2023 [Saç Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye] yazımda en iyi tıraş makinesi tavsiye, sakal saç tıraş makinesi önerileri, burun kılı ve vücut tıraşı, saç kesim için en iyi saç tıraş makinesi tavsiye ve fiyatları hakkında her şey mevcut! Sık sık berbere gidiyoruz elbette ancak erkek kuaförünün yaptıkları dışında zaman zaman saç sakal tıraş etmek, saç ve sakalımızı düzenlemek, şekil vermek, favori, faul ve ense tıraşını düzenlemek; çok daha düzenli ve temiz bir görünüme sahip olmamızı sağlayabilir.

Karşılaştırma Tablosu

 ÜrünEn İyi YanıGüncel Fiyatlar
powertec-en-iyi-tras-makinesi-tavsiye-sarjli-sac-sakalPowertec Tr-558 Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi Bütçeye UygunGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
1400-moser-en-iyi-sac-tras-makinesi-tavsiye-alman-orjinalMoser 1400-0050 %100 Orjinal Alman Malı Traş Makinası + 4 TarakSağlam ve KaliteliGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
philips-en-iyi-tiras-makinesi-onerileri-bakim-seti-kitiPhilips Mg7720/15 Multigroom Serisi 14’ü 1 Arada Erkek Bakım KitiÇok FonksiyonluGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
oneblade-philips-en-iyi-sakal-tras-makinesi-tavsiye-duzelticiPhilips Oneblade Qp2510/11 Hibrit Düzeltici Ve Traş Makinesi Sinek Kaydı ve DüzelticiGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
braun-sac-en-iyi-sakal-tiras-makinesi-tavsiye-fiyatlariBraun Mgk3980 Çoklu Bakım Kiti Saç Ve Sakal Traş +9 In 1 Taşıma ÇantalıBenim TercihimGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!

5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2023

Powertec Tr-558 Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi

Bütçeye Uygun En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye

powertec en iyi traş makinesi tavsiye şarjlı saç sakal

Powertec tıraş makineleri konusunda bana sorarsanız; uygun fiyatlı olması ile harika bir seçenek. Üstelik çok çok fazla sayıda modeli bulunuyor ve indirim zamanlarında da yakaladığınızda çok güzel fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Bu şarjlı modeli de bütçeye uygun, güçlü motora sahip ve uzun batarya süresine sahip oldukça tercih edilesi bir model. Tıraş makinesi fiyatları değerlendirildiğinde, bu fiyata gerçekten oldukça kaliteli bir model.

Özellikler

Çalışma Süresi2 Saat
Şarj Olma Süresi7 Saat
Tarak Sayısı4 Adet
Kullanım BölgesiSaç ve Sakal

Moser 1400-0050 %100 Orjinal Alman Malı Traş Makinası + 4 Tarak

Sağlam ve Kaliteli En İyi Saç Tıraş Makinesi 2023

1400 moser en iyi saç traş makinesi tavsiye alman orjinal

Sağlam ve kaliteli oluşu ile resmen adını tarih yazmış, yılların efsanevi Alman üretimi Moser marka tıraş makinesi. Saç tıraşı için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tıraş makinesi için diyebileceğim pek bir şey yok, tıraş makinesi dünyasının adeta W124 kasa Mercedes’i diyebilirim 🙂 Makinenin kablolu olduğunu da ne olur ne olmaz hatırlatayım.

Özellikler

Tarak Sayısı4 Adet
Kullanım BölgesiSaç

Philips Mg7720/15 Multigroom Serisi 14’ü 1 Arada Erkek Bakım Kiti

Çok Fonksiyonlu En İyi Saç Tıraş Makinesi Önerileri 2023

philips en iyi tıraş makinesi önerileri bakım seti kiti

Bu Philips marka tıraş makinesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek türden bir cihaz. Duşta ve ıslak kullanım imkanına da sahip. Vücut, burun, sakal ve saç tıraşı için kullanabilirsiniz. 14 adet başlığı var ve yıllarca kullanabileceğiniz kaliteli bir ürün. Bununla birlikte uzun batarya süresine ve hızlı şarj özelliğine sahip. Farklı başlıkları sayesinde kirli sakal, burun kılları temizleme, saç tıraşı, favori, faul ve ense düzeltme gibi her türlü imkanı size sunuyor.

Özellikler

Çalışma Süresi2 Saat
Şarj Olma Süresi1 Saat
Başlık Sayısı14 Adet
Kullanım BölgesiSaç, Sakal, Burun ve Vücut

Philips Oneblade Qp2510/11 Hibrit Düzeltici Ve Traş Makinesi

Sinek Kaydı ve Düzeltici En İyi Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye 2023

oneblade philips en iyi sakal traş makinesi tavsiye düzeltici

Oneblade aslında sinek kaydı için tam ideal bir makine değil, ancak sinek kaydına oldukça yakın sonuçlar veriyor. Jilet maalesef benim yüzümü tahriş ediyor ve cildim hassas olduğu için bu makineyi aldım. Sinek kaydı tıraşı yapacağım zamanlarda bu makineyi kullanıyorum ve dediğim gibi sinek kaydına çok çok yakın sonuçlar verebiliyor. Makine ıslak kullanım imkanına da sahip.

Aynı zamanda 1 mm ve 3 mm kirli sakal başlıkları da gayet kullanışlı. Sakal çizgisi, bıyık, favori, faul ve ense düzeltmek için bu makine gerçekten mükemmel. Hali hazırda bir cihazınız var ise bile sadece düzeltme yapabilmeniz için bile bu makineyi tavsiye ederim.

Özellikler

Çalışma Süresi30 Dakika
Şarj Olma Süresi8 Saat
Tarak Sayısı2 Adet
Kullanım BölgesiSakal ve Düzeltme

Braun Mgk3980 Çoklu Bakım Kiti Saç Ve Sakal Traş +9 In 1 Taşıma Çantalı

Benim Tercihim En İyi Saç Tıraş Makinesi Tavsiye

braun saç en iyi sakal tıraş makinesi tavsiye fiyatları

Bu Braun traş makinesi gerçekten de tıraş sürecini keyifli kılabilen bir makine. Saç, sakal, vücut ve burun için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. En iyi tıraş makinesi tavsiye listemde benim tercihim oldu. Vücut kıllarını neredeyse sıfıra yakın bir şekilde alabiliyor. Şık çantası, jileti, makinenin kendisi, başlıkları gerçekten kalitesini belli ediyor. Başlıklarını takıp çıkarmak ve ayarlamak da oldukça basit. Taşıma çantası özellikle derli toplu durması için ve seyahat, tatil zamanı oldukça işe yarıyor.

Özellikler

Çalışma Süresi1 Saat
Şarj Olma Süresi8 Saat
Başlık Sayısı7 Adet
Kullanım BölgesiSaç, Sakal, Burun ve Vücut

Rehber: Tıraş Makinesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En İyi Tıraş Makinesi Nasıl Seçilir?

Bu soruya cevap verebilecek en önemli faktör neye ihtiyacınız olduğu açıkçası. Ne için kullanmak istiyorsunuz? Saç mı, sakal mı, vücut mu, etek bölgesi mi, burun kılları mı, bıyık mı öncelikle bu sorulara cevap vermelisiniz ya da düzeltme mi yapmak istiyorsunuz, saç sakal kesim mi? Sakalınızı sinek kaydı mı istiyorsunuz, kirli sakal mı ona göre tercih yapmalısınız.

Ardından ise nasıl ve ne sıklıkla kullanacaksınız, örneğin ıslak kullanım, sadece kuru kullanım ya da sıklık olarak çok sık ya da nadiren gibi. Örneğin çok sık kullanacak iseniz batarya ömrü ve çalışma süresi daha uzun modeller tercih etmenizde fayda var.

Satın Alma Kriterleri

Kullanım Amacı

Bir tıraş makinesi almak istiyorsunuz ve tüm işlerinizi tek makine ile halletmek istiyor iseniz, çok başlıklı ve fonksiyonlu bir cihaz almanızda fayda var. Örneğin aldığınız makine vücut tıraşı için de kullanılabilir ise bu durumda ıslak kullanım özelliğine sahip olması da önemlidir, çünkü duşta tıraş olmak istediğinizde bu size kolaylık sağlayacaktır.

Eğer amacınız sadece düzeltme ve ufak işlemler yapmak ise basit ve jiletli modeller tercih etmeniz hem bütçe açısından hem de isteklerinizi daha rahat yerine getirebilmeniz açısından daha avantajlı olacaktır.

Batarya Süresi

Sık sık tıraş oluyor iseniz ve yoğun bir hayatınız var ise tıraş makinesini şarj etmek bazen işkence gibi gelebiliyor hatta çoğu zaman makineyi şarj etmeyi unutuyoruz. En sağlıklısı her tıraş sonrasında makineyi tekrar şarja takmak ancak bu tarz sorunlar ile uğraşmak istemiyorsanız ve bir sabah uyandığınızda tam makineyi elinize aldığınızda şarjının bitmiş olduğunu görmek istemiyor iseniz bu durumda daha büyük ve daha uzun süreli bataryaya sahip bir cihaz almalısınız.

Bununla birlikte bazı modeller hızlı şarj özelliğine sahip olabiliyor ve kısa işlemler için 5 dakika şarja takıyor ve sonrasında işinizi halledebiliyorsunuz, bu özelliği de makine alırken göz önünde bulundurmanız iyi olacaktır. Bazı makineler kablolu da kullanılabilirken bazı makineler şarj esnasında kullanım imkanı sunmuyor, bana sorarsanız bu da önemli bir faktör ve göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Yedek Başlık ve Aksesuar İmkanı

Bazı başlıklar çok küçük olabiliyor ve bu nedenle kimi zaman kayboluyor kimi zaman ise kırılabiliyor. Bu durumda en çok kullandığınız başlık kayboldu ise makinenin de açıkçası bir anlamı kalmamış oluyor, eğer yedek başlık da bulamayacak iseniz maalesef yeni makine almanız bile gerekebiliyor. Bu tarz sorunlar yaşamamak için yedek parçalarını kolaylıkla bulabileceğiniz makineler almanızı tavsiye ederim.

Kimi makine pek çok başlıkla gelse de kimi makinelerde ek başlıklar ücret karşılığında satılabiliyor, çoğu makine tüm başlıkları ile birlikte satılsa da yine de hatırlatmak istedim. Sizin en çok işinize yarayacak başlıkların makinenin kutusundan çıktığından emin olun.

Bazı jiletli makinelerin kimi zaman jiletlerinin yenisi ile değiştirilmesi gerekebiliyor. Bu jiletler de bazen gerçekten pahalı olabiliyor, bu nedenle eğer bu tarz makineler alacak iseniz yedek jilet başlıklarının ya da yeni jilet başlıklarının da fiyatını hesaba katmayı ve istediğinizde o parçaları kolayca bulabileceğinizden emin olmanızda fayda var 🙂

Sık Sık Sorulanlar

Tıraş makinesi nedir?

Tıraş makinesi; saç, sakal, bıyık, vücut tıraşı gibi çeşitli kullanım amaçlarına göre değişik türlerde üretilen ve kılları kısaltmanıza, tamamen kesmenize ya da şekil vermenize, düzeltme yapmanıza olanak sağlayan elektronik cihazlardır.

Sonuç

Umarım 5 En İyi Tıraş Makinesi Tavsiye 2023 [Saç Sakal Tıraş Makinesi Tavsiye] yazımı beğenmişsinizdir.

Bu arada laptop önerileri ve ütü önerileri yazıma da göz atarsanız çok sevinirim!

Teşekkürler 🙂 HOMELUNA alışveriş rehberiniz!

Merhabalar, ben Berkay. Bir şeylerin birbirleri ile aralarında uyumlu olması konusu sanırım hassas noktam. Özellikle teknoloji son derece ilgimi çekiyor.