9 En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye 2023 [BT Kablosuz]

Bluetooth kulaklıklar hayatımızı son derece kolaylaştırıyor. Yani en azından benim için öyle 🙂 Müzik dinlemek, telefon konuşmaları yapmak, podcast dinlemek, oyun oynamak, film ve dizi izlemek; kısacası telefon ve bilgisayar ile yapılabilecek her işi son derece kolaylaştırıyorlar. 9 En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye 2023 [BT Kablosuz] yazımda; 2023 için alınabilecek en iyi bluetooth kulaklık tavsiyeleri, kulaklık markaları, fiyatları, kablosuz bt kulaklıklar hakkında her şeyi bulabilirsiniz!

Karşılaştırma Tablosu

 ÜrünEn İyi YanıGüncel Fiyatlar
haylou-en-iyi-bluetooth-kulaklik-tavsiye-dokunmatikHaylou Gt1 Dokunmatik Kablosuz 5.0 Bluetooth KulaklıkBütçeye UygunGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
samsung-galaxy-bud-en-iyi-bt-kulaklik-tavsiyeSamsung Galaxy Buds+AKG Ses KalitesiGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
huawei-freebuds-en-iyi-bluetooth-kulaklik-onerileriHuawei Freebuds 3 Bluetooth KulaklıkAndroid İçinGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
jabra-elite-65t-en-iyi-bluetooth-kulaklik-tavsiyeJabra Elite 65t True Wireless Bluetooth Stereo Kulak Içi Kulaklık KaliteliGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
sony-aktif-gurultu-engelleme-en-iyi-bt-kulaklik-oneriSony Wf-1000xm3 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık KaliteliGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
apple-airpods-pro-en-iyi-kablosuz-kulaklik-tavsiyeApple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık ve Kablosuz Şarj KutusuiOS ve Apple İçinGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
sporcu-en-iyi-kablosuz-kulaklik-onerileriHuawei Sport Lite AM61 Bluetooth KulaklıkSporcular İçinGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
jbl-t500bt-en-iyi-kablosuz-kafa-ustu-kulak-ustu-kulaklikJBL T500BT Mikrofonlu Kulak Üstü Kablosuz KulaklıkKulak ÜstüGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
apple-airpods-2-en-iyi-bluetooth-kulaklik-tavsiyeleriApple Airpods 2. Nesil Bluetooth KulaklıkBenim TercihimGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!

9 En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye 2023

Haylou Gt1 Dokunmatik Kablosuz 5.0 Bluetooth Kulaklık

Bütçeye Uygun En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

haylou en iyi bluetooth kulaklık tavsiye dokunmatik

Fiyatına göre oldukça güzel, bütçeye uygun bir kulaklık olduğunu söylemeliyim. Şık bir görüntüye sahip. Dokunmatiği de gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Çok yüksek bütçelere çıkamayacak durumda iseniz, tavsiye ederim; bu nedenle de en iyi bluetooth kulaklık tavsiye listeme ekledim 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi3.5 saat
Kulaklık Bataryası43 mAh
Kutu Bataryası310 mAh
Şarj Olma Süresi1.5 saat

Samsung Galaxy Buds+

AKG Ses Kalitesi En İyi Bluetooth Kulaklık 2023

samsung galaxy buds+ en iyi bluetooth kulaklık tavsiye

Bir kere kullananların bir daha kolay kolay vazgeçemeyeceği türden bir kulaklık 🙂 Samsung kalitesini, ses konusunda harika çalışmaları olan AKG markasının kalitesi ile birleştirmiş ve böylece ortaya harika bir kulaklık çıkmış. 3 mikrofonu, gürültü önleme sistemi, kablosuz şarj kısacası her şeyiyle gerçekten muazzam bir kulaklık. Üstelik fiyatı da muadillerine göre hiç de fena değil 🙂 Kablosuz şarj da bulunuyor ve bu kaliteye yakışır bir özellik olmuş.

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi11 saat
Kulaklık Bataryası85 mAh
Kutu Bataryası270 mAh
Şarj Olma Süresi35 dakika

Huawei Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık

Android İçin En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

huawei freebuds 3 en iyi bluetooth kulaklık önerileri

Eğer Android, özellikle de Huawei marka bir telefonunuz var ise kulaklığın tüm özelliklerini kullanabilmek için yine Huawei marka bir kulaklık almanızda fayda var. Bu model ise benim gerçekten Huawei kulaklıklar arasında en sevdiğim 🙂 Hatta iPhone sahibi olmama rağmen, neredeyse AirPods yerine bu kulaklığı alacaktım, eğer siz de kararsız kaldıysanız ve Android telefonunuz var ise almanızı öneririm, memnun kalacaksınız 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi4 saat
Kulaklık Bataryası30 mAh
Kutu Bataryası410 mAh
Şarj Olma Süresi1 saat

Jabra Elite 65t True Wireless Bluetooth Stereo Kulak Içi Kulaklık

Kaliteli En İyi Bluetooth Kulaklık 2023

jabra elite 65t en iyi bluetooth kulaklık tavsiye

Jabra günlük kullanımlar için oldukça kaliteli kulaklıklar üreten bir marka. Yüksek ses kalitesi ile birlikte ANC, dışarıdan gelen sesleri duyurma gibi pek çok özelliği mevcut. Müzik dinlemenin keyfine varabilmeniz için en iyi bluetooth kulaklık önerileri listeme ekledim 🙂 Üstelik indirimlerde yakaladığınızda fiyatı çok çok uygun olabiliyor.

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi4 saat
Kulaklık Bataryası40 mAh
Kutu Bataryası300 mAh
Şarj Olma Süresi1.5-2 saat

Sony Wf-1000xm3 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

Kaliteli En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

sony aktif gürültü engelleme en iyi bt kulaklık öneri

Sony kalitesi ile yine harika bir kulaklık. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir kulaklık. Kulaklığı elinize aldığınızda kutusu ve kulaklıkların kendisi kalitesini belli ediyor zaten 🙂 Ses seviyesi olarak size çok aşırı yüksek sesleri veremiyor gibi gelebilir ancak yine de son derece tatmin edici bir yüksek dB ses seviyesine sahip. ANC yani gürültü engelleme özelliği ise gerçekten tek kelime ile muazzam diyebilirim 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi6-8 saat
Şarj Olma Süresi1.5 saat

Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu

iOS ve Apple İçin En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

apple airpods pro en iyi kablosuz kulaklık tavsiye

Apple telefonunuz var ise hatta direkt olarak Apple ekosistemi içindeyseniz; yani MacBook, iPad, iPhone gibi ürünlerinden birden daha fazlasına sahipseniz; düşünmeden tercih edin diyebilirim 🙂 Silikonlu ve ANC özelliği ile dışarısı ile iletişiminiz kopuyor adeta. Ses kalitesi ise gerçekten çok güzel. Eğer silikonlar sizi rahatsız ediyor ise Airpods Pro modeli yerine bu yazımda bahsettiğim Airpods 2 alabilirsiniz 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi4.5-5 saat
Kulaklık Bataryası43 mAh
Kutu Bataryası519 mAh
Şarj Olma Süresi20-30 dakika

Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık

Sporcular İçin En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

sporcu en iyi kablosuz kulaklık önerileri

Özellikle su geçirmez olduğundan sporcular için tercih edilebilecek bir model. Fiyatı da gayet uygun ve fiyatı değerlendirildiğinde gayet güzel bir kulaklık 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi11 saat
Batarya137 mAh
Şarj Olma Süresi2 saat

JBL T500BT Mikrofonlu Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık

Kulak Üstü En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

jbl t500bt en iyi kablosuz kafa üstü kulak üstü kulaklık

Eğer kulak üstü bir model arıyorsanız, fiyatı ve kalitesi ile JBL gayet güzel bir iş çıkarmış. Kulak üstü olmasına rağmen çok büyük bir kulaklık değil, bt kulaklıklar için ideal boyutta. Kendinizi dışarıdan iyice izole etmek ve müziği daha da hissetmek istiyorsanız kafa üstü bluetooth kulaklık önerisi olarak listeme ekledim 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi16 saat
Batarya300 mAh
Şarj Olma Süresi2 saat

Apple Airpods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık

Benim Tercihim En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

apple airpods 2.nesil en iyi bluetooth kulaklık tavsiyeleri

En iyi bluetooth kulaklık önerileri listemde benim tercihim 2. Nesil Apple Airpods oldu. Silikonlu kulaklık sevmediğim ve telefonum da iPhone olduğu için tercih ettim. Fiyat olarak da aslında piyasaya göre gayet uygun diyebilirim ya da olması gerektiği yerde 🙂 Ses kalitesini ben çok beğeniyorum, ergonomi olarak bana sorarsanız Airpods Pro’dan daha iyi bile diyebilirim. Negatif yönü olarak maalesef ANC yani aktif gürültü engelleme bulunmuyor, eğer böyle bir isteğiniz var ise başka modellere bakmalısınız. Telefon konuşmalarında da gayet güzel ve şarjı da oldukça uzun süre gidiyor. İçiniz rahat olsun diyebilirim alırken 🙂

Özellikler

Müzik Dinleme Süresi5 saat
Kulaklık Bataryası93 mAh
Kutu Bataryası398 mAh
Şarj Olma Süresi20-30 dakika

Rehber: Bluetooth Kulaklık Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En İyi Bluetooth Kulaklık Nasıl Seçilir?

Piyasadaki en iyi bluetooh kulaklık sizin ihtiyaçlarınıza en uygun bluetooth kulaklıktır 🙂 Kablosuz kulaklık alırken önemli birkaç faktörü göz önünde bulunmanız, daha iyi bir seçim yapabilmenizi sağlar. Bu faktörlerin başında çoğumuz için ses kalitesi gelir. Ancak kaliteli bir ses deneyiminin yanında, kullanım rahatlığı ve ergonomi de son derece önem arz eder.

Sonuçta özellikle dışarıda iken saatlerce bu cihazlar kulağımızda duruyor, yarım saat içinde kulağımızı ya da başımızı ağrıtan modelleri kullanmanın bir anlamı yoktur ve bu aslında paranızın boşa gideceği ya da gittiği anlamına gelir. Bu nedenle kulaklığın rahat olması da en önemli faktörlerdendir.

Bununla birlikte kulaklığın tasarımı, şarjının ne kadar gittiği, ne kadar sürede şarj olduğu, su geçirmez mi değil mi ve özellikle son zamanlarda sık sık adını duyduğumuz ANC yani aktif gürültü engelleme ya da aktif gürültü önleyici özelliği olup olmaması da diğer temel kriterlerdir. Bu faktörleri detaylıca satın alma kriterleri kısmında, yani aşağıda okuyabilirsiniz 🙂

Satın Alma Kriterleri

Konfor

Kulak içi kulaklıklar özellikle uzun saatler kullanıldığında bazen kullanıcılar için rahatsızlık verebilir. Konforu etkileyen diğer bir faktör ise kulaklığın boyutudur. Kulaklığın kulağınızı rahatsız etmemesi için kaliteli ve rahat silikon uçlara sahip olması gerekir. Bazı modellerde de hafızalı köpük sistemine sahip, kulağınızın şeklini alan uçlar bulunur. Konfor sadece kullanıcılar için değil üreticiler için de oldukça önemlidir, konforu artırmak için her marka, git gide çok daha fazla çalışıyor.

Tasarım ve Model

Örneğin Apple AirPods çok spesifik bir tasarıma sahip. Çoğu insan uzaktan gördüğünde bile modeli tanımlayabiliyor. Bu tasarıma kimileri bayılsa da kimileri hiç sevmiyor 🙂 O nedenle tasarım konusu oldukça göreceli bir kavram, ancak kimsenin kulağında büyük ve çirkin görüntüye sahip cihazlar taşımayı isteyeceğini de sanmıyorum.

Kulaklığın tasarımı aslında müzik deneyimini de etkiler. Tam kulakiçi modeller dışarıdan daha az ses alırken ya da daha az yankı yaparken, Apple AirPods gibi silikonsuz modeller dışarıdan ses alırlar. Bu da yine kullanıcının tercihi ile alakalı bir durum; kimileri dışarıdan hiç ses girmesini istemez, kimileri ise güvenlik amaçlı ya da kendini daha rahat hissettiği için silikonsuz kulaklıklar tercih etmek ister.

Şarj Süresi ve Batarya

Bu aslında çok önemli bir kriter. Çünkü kulaklığınızı sık sık kullanıyor iseniz güçlü bataryalara sahip modeller tercih etmenizi öneririm. Sporcu bluetooth kulaklıklar genelde daha yüksek batarya değerlerine sahip olduklarından, şarjları daha uzun süre gider. Sporcu kulaklığı istemiyorsanız, tam kablosuz ya da gerçek kablosuz modellere bakmanızı öneririm. Çünkü bu modellerin yanınızda taşırken, kulaklıkları içine koyduğunuz kutusu aynı zamanda mini bir powerbank görevi görür. Siz kulaklığı çıkarıp, kutusuna koyarsınız ve kutusu da cebinizde yürüyüşünüze devam edersiniz; bu esnada kulaklıklarınız şarj olacaktır.

Su Geçirmezlik

Kulaklığı ne amaçla kullanacağınız, bu kritere önem verip vermemeniz gerektiğini doğrudan etkileyecektir. Örneğin yüzerken kullanmak istiyorsanız, ona göre bir tercih yapmalısınız. Tamamen su geçirmez bluetooth kulaklık bulmak zor olabiliyor; bu nedenle fitness ya da spor esnasında kullanacaksanız, en azından terleme ve yağmura karşı su geçirmez olmasa da suya dayanıklı bluetooth kulaklık modelleri düşünmenizi tavsiye ederim 🙂

Gerçek Kablosuz mu Kablosuz mu

Gerçek kablosuz ya da tam kablosuz kulaklıklar, gerçekten kablosuzdur 🙂 Yani demek istediğim iki ayrı kulağa taktığınız parçalar arasında da bir kablo mevcut değildir, bu nedenle daha konforlu ve rahattır. Bununla birlikte gerçek kablosuz modellerin saklama kutuları bir şarj istasyonu ya da powerbank görevi görür. Yani kulaklık kutusunda iken, kutusu sayesinde şarj olmuş olur; bu sayede çok daha uzun süre kullanabilirsiniz 🙂 Ancak kafanız karışmasın, her iki çeşit de telefonunuza bluetooth yani kablosuz bir şekilde bağlanacaktır. Gerçek kablosuz ya da kablosuz kulaklık arasında bağlantı açısından bir fark yoktur, ancak kullanım kolaylığı açısından farklar vardır.

ANC Aktif Gürültü Engelleme

Gürültü engelleme, azaltma ya da diğer adıyla ANC özellikli kulaklıklar seçmek, müzik dinlerken ya da kulaklıkta hiçbir şey çalmazken bile dış dünyadan, çevreden gelen seslerden kendinizi izole etmenizi sağlar. Bu özelliğin verimliliği yine elbette modellere, markalara ve bütçenize göre daha verimli ya da daha kullanışlı olabilir. Eğer dünyadan tamamen kopmak, dışarıdan hiçbir ses duymak istiyorsanız; bu durumda ANC özelliğine sahip kulaklıklar tercih etmeniz daha iyi olacaktır. ANC bluetooth kulaklıklar bana sorarsanız özellikle tren, uçak, otobüs yolculuklarında kullanışlı olabiliyor.

Yalıtım ve İzolasyon

Yalıtım da özellikle toplu taşıma araçlarında son derece önem arz edebiliyor. Silikonlu ve kulağa tam oturan modeller elbette daha fazla yalıtım sağlıyor. Ancak bu faktörü bana sorarsanız, kendi konforunuza göre tercih etmelisiniz. Silikonlu ve kulağa tam oturan bir kulaklık sizi rahatsız edebilir. Öte yandan örneğin koşu yapıyorsanız, bu esnada etrafınızda olan biteni daha iyi algılayabilmek adına kulağa tam oturmayan, silikonsuz modeller tercih etmenizde fayda var.

Kulağa tam oturan modeller ise daha iyi bir yalıtıma sahip oldukları ve kulağa daha yakın oldukları için daha iyi bir bas frekans deneyimi sunabilirler 🙂

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklık fiyatları isteğinize ve tercihinize göre oldukça değişkenlik gösterebiliyor. 100 liraya da bt kulaklık bulmak mümkün ve binlerce liralara da satılan bluetooth kulaklıklar da piyasada bulunuyor. Burada en önemlisi ihtiyacınızı belirlemek ve gereksiz masraftan kaçınmak 🙂

Hi-fi bluetooth kulaklık çok yüksek bir ses kalitesi deneyimi sunarken, fiyatları da o oranda artıyor. Hifi olmayan ancak yine de ses kalitesi oldukça yüksek bluetooth kulaklıkları, uygun fiyatlara da bulabilirsiniz 🙂

Sık Sık Sorulanlar

Bluetooth kulaklık nedir?

Bluetooth ya da bt kulaklık, bluetooth bağlantısı kurabilen cihazlardan ses çıkışı almanızı sağlayan bir cihazdır. Bluetooth kulaklıklar kabaca tam kablosuz ya da diğer adıyla gerçek kablosuz ve kablosuz olarak ikiye ayrılabilir. Gerçek kablosuz bt kulaklıklarda adından da anlaşılacağı üzere hiçbir kablo bulunmamaktadır. Ancak diğer türdeki kulaklıklarda, iki kulak arasında bir kablo bağlantısı mevcut olabilir; örneğin sporcu kulaklıklarında olduğu gibi 🙂

Kablosuz bluetooth kulaklık nedir?

Bluetooth kulaklıklar ya da kablosuz kulaklıklar, akıllı telefona, bilgisayara, tablete, televizyona ya da çeşitli cihazlara bir kablo yardımı olmadan bluetooth teknolojisi ile bağlanan kulaklıklardır. Cihaz bluetooth özelliği ile kulaklığınıza bağlanır ve size en iyi müzik deneyimini yaşatmayı amaçlar. Ancak bir bataryaya sahiptirler ve zaman zaman şarj edilmeleri gerekir.

Bu şarj etme meselesi sizi korkutmasın çünkü gerçekten teknoloji çok gelişti ve 15 dakika şarjla bile saatlerce müzik keyfi vaat eden modeller ya da markalar mevcut. Tam kullanımda ise çoğu kulaklığı 2-3 günde 1 kez şarj etmeniz yeterli olacaktır. Öyle telefon gibi saatlerce şarj etmenize de gerek yoktur, çoğu model en fazla 1-1.5 saat gibi sürelerde tam şarj olur.

“Kablosuz” ile “gerçek kablosuz” bluetooth kulaklıklar arasındaki fark nedir?

Bu iki tür kulaklık da aynı şekilde kablosuz yani bluetooth mantığı ile cihazınıza bağlanır. Kablosuz kulaklıklar genellikle sporcu kulaklığı modellerinde görülür. İki kulağa takılan parçaların arasında bir kablo vardır.

Ancak tam kablosuz ya da gerçek kablosuz kulaklıklar için ise hiçbir kablo söz konusu değildir. İki kulağınıza taktığınız parçalar arasında da bir kablo yoktur. Örneğin Apple AirPods bir gerçek kablosuz kulaklıktır. Kablosuz olan modellerde ise ya boyna asılan ya da iki kulaklığı gözlük ipi gibi birbirine bağlayan bir kablo mevcuttur.

Bluetooh kulaklıkların avantajları nelerdir?

Kablosuz bluetooth kulaklıklar, adından da anlaşılacağı gibi kabloları olmaması avantajına sahiptir. Bu kablosuz olma özelliğinin elbette bazı avantajları mevcuttur. Örnek vermek gerekirse, kablo derdinden kurtulacaksınız, kablo birbirine dolanmayacak ya da cebinizde sıkışıp takılmayacak bir yerlere. Ya da kulaklık kablosuz olduğu için daha rahat hareket edebileceksiniz.

Bu durum özellikle sporcu iseniz veya koşu, yürüyüş, spor sırasında ya da fitness esnasında çok daha konforlu olmanızı sağlar. Bluetooth kulaklıkları farklı cihazlarınızla da eşleştirebilirsiniz, örneğin dışardayken telefonunuza bağlayabilir, evde iken televizyona ya da bilgisayarınıza bağlayıp dizi ya da film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

En iyi bluetooth kulaklık markaları ve modelleri hangisidir?

Doğruyu söylemek gerekirse en iyi bluetooth kulaklık şudur ya da o marka değildir diyebilmek söz konusu değildir. Bu noktada en önemli faktör kulaklığın sizin ihtiyaçlarınıza ne derece cevap verebildiğidir. Bununla birlikte bir kulaklığın iyi ya da kaliteli olması için pahalı olma gibi bir zorunluluğu yoktur 🙂 Kimi zaman alacağınız en ucuz bluetooth kulaklık sizin hoşunuza gider, size rahat gelir; o zaman işte o en ucuz bluetooth kulaklık bile sizin için en iyisi olabilir 🙂

Telefonunuzun işletim sistemi de önemli bir kriter sayılabilir. Çünkü Apple iOS için özel olan AirPods kulaklık modelleri telefonunuz ile, aynı firma tarafından üretildiğinden, çok daha iyi uyum sağlayacaktır. Öbür türlü düşünürsek, bir Android telefonunuz var ise örneğin markası Huawei, Xiaomi ya da Samsung olsun, o markaların kendi ürettiği kulaklıkları tercih etmeniz yine daha iyi bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir ve böylece kulaklığın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Aksi takdirde örneğin şarkı değiştirme, telefonunun sanal asistanı (iPhone’lar için Siri gibi) tarzı özellikler sizin telefonunuzda çalışmayabilir.

En iyi bluetooth kulaklık markaları hangileridir?

En iyi kablosuz kulaklık markaları için Apple, Samsung, JBL, Sony, Bose, Anker, Jabra, Beats, Bang Olufsen ya da Sennheiser gibi örnekler verilebilir. Bu markaların bluetooth kulaklık fiyatları oldukça değişken, elbette her zaman için uygun fiyata kablosuz kulaklık bulabilmeniz mümkün. Çok daha lüks ve pahalı markalar da mevcuttur ancak bu yazımda o kadar pahalı modellere yer vermeyi düşünmüyorum 🙂

Her geçen gün çok daha fazla ve yeni markalar piyasaya sürülüyor. Bu modeller arasında su geçirmez, gerçek ya da tamamen kablosuz, daha rahat, daha kaliteli bas, tiz deneyimi, daha surround ses deneyimi ya da daha iyi aktif gürültü önleyici sistemler gibi yenilikler getiriliyor, hali hazırda olanlar geliştiriliyor.

Apple iOS iPhone için en iyi bluetooth kulaklık hangisi?

Apple marka cihazların, yine Apple marka cihazlar ile birlikte kullanılması daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatır. Apple AirPods kulaklıklar en iyi iPhone, iPad, Mac ya da Macbook gibi Apple üretimi cihazlar ile çalışır.

Ancak elbette Android cihazlarla da kullanabilirsiniz, örneğin Apple AirPods’u bir Huawei ya da Xiaomi telefon ile de kullanabilirsiniz. Bu durumda kulaklık konusunda müzik açısından bir şey değişmeyecektir ancak kulaklık ile müzik değiştirme ya da Siri gibi bazı özellikleri kullanmanız mümkün olmayabilir.

Android için en iyi bluetooth kulaklık hangisi?

Android için en iyi kulaklık önerisi olarak Galaxy Buds ya da Huawei Freebuds kulaklıkları tavsiye edebilirim. Sony’nin de çok güzel kulaklıkları mevcut. Elbette sizin kendi tercihinize göre yapacağınız bir kulaklık sizi çok daha fazla memnun edebilir ya da benim önerilerim size uygun gelmeyebilir, memnun kalmayabilirsiniz 🙂

Bu iki modelin de ortalama kullanıcıları tatmin edeceğini söyleyebilirim. İkisi de ses kalitesi ve ek özellikelr açısından avantajlı durumdalar. Paranızın karşılığını alabileceğinizi söyleyebilirim. İsterseniz sporcu kulaklığı olarak isterseniz iş görüşmeleri için ya da örneğin yürüyüş, koşu yaparken bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sonuç

Umarım 9 En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye 2023 [BT Kablosuz] yazımı beğenmişsinizdir. Sizin için Google‘da çok fazla araştırma yaptım ve kulaklık denedim. Her zaman söylediğim gibi en iyi bt kulklık yine sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre en uygun olanıdır. Gereksiz masraflardan uzak durmanızı tavsiye ederim 🙂

Bu arada en iyi mutfak robotu ya da en iyi laptop yazımı okursanız beni çok mutlu edersiniz 🙂

Teşekkürler, HOMELUNA alışveriş ve tavsiye rehberiniz!

Merhabalar, ben Berkay. Bir şeylerin birbirleri ile aralarında uyumlu olması konusu sanırım hassas noktam. Özellikle teknoloji son derece ilgimi çekiyor.