5 En İyi Ankastre Set Tavsiye 2023 3’lü Davlumbaz Fırın Ocak

Ankastre setler mutfağın fonksiyonel birçok ihtiyacını karşılarken mutfağa şık bir hava da katar. Fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan 3’lü ankastre setler mutfakta birçok işlevi yerine getirir. İşlevselliğin yanında elbette mutfak daha modern bir görünüme de sahip olur. Farklı renk ve modelleri bulunan ankastre setler mutfağa göre de dizayn edilebiliyor. 5 En İyi Ankastre Set Tavsiye 2023 3’lü Davlumbaz Fırın Ocak yazımda; 3’lü ankastre set fiyatları, fırın ocak ve davlumbaz setleri önerileri, markaları ve yorumları gibi her şey mevcut 🙂

Ankastre set içerisindeki ürünler uzun yıllar kullanılacak ürünler olduğu için ankastre set alırken seçiminizi doğru yapmanız uzun yıllar rahat olmanızı sağlayacaktır. Ben de sizlere en iyi ankastre setler ile bir öneri listesi hazırladım. Hazırladığım öneri listesinden yardım alarak mutfağınız için en uygun ankastre seti seçebilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığım en iyi ankastre set önerileri:

Karşılaştırma Tablosu

 ÜrünEn İyi YanıGüncel Fiyatlar
luxell-ucuz-en-iyi-ankastre-set-tavsiye-beyazLuxell Kristal Beyaz Ankastre SetBütçeye UygunGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
kumtel-siyah-en-iyi-ankastre-set-onerileri-kaliteliKUMTEL Black Still Button 3’lü Ankastre SetSiyahGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
vestel-inox-en-iyi-ankastre-seti-onerisi-gumusVestel Inox Ankastre SetKaliteliGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
simfer-davlumbaz-firin-ocak-ankastre-3-lu-setler-tavsiye Simfer Beyaz Dokunmatik Dijital Ankastre SetKullanışlıGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!
rustik-en-iyi-ankastre-set-onerileri-firin-ocak-3lu-setVestel Ankastre Beyaz Rustik SetBenim TercihimGüncel Fiyatı Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın!

5 En İyi Ankastre Set Tavsiye 2023

Luxell Kristal Beyaz Ankastre Set

Bütçeye Uygun En İyi Ankastre Set Tavsiye

luxell ucuz en iyi ankastre set tavsiye beyaz

Luxell kristal beyaz ankastre set şık görünümü ile dikkat çekerken, uygun fiyat ile de alıcıları memnun ediyor. Set içerisinde davlumbaz, ocak ve fırın bulunuyor. Fırın 4 farklı pişirme fonksiyonu ve turbo fanı ile geliyor. Isıya dayanıklı sökülebilir çift camlı kapağı bulunuyor. 56 litre iç hacmi ile oldukça geniş olan bu fırın aynı zamanda oldukça da kolay temizleniyor.

Set içerisindeki kristal beyaz cam fırının dört adet pişirme gözü bulunuyor. Açma düğmesinde otomatik çakmağı bulunan fırının ayrıca emniyet sistemi de bulunuyor. Cam olduğu için oldukça kolay temizlenen bu fırın kullanıcılara da kolaylık sağlıyor. Set içerisindeki davlumbazın ise saatte 650 metreküp emiş gücü bulunuyor. Yıkanabilir alüminyum filtresi kolayca temizlenebiliyor.

Bu ankastre setin bir de siyah rengi bulunuyor. Ve 60 kilometre uzaklıktaki kullanıcılar için ücretsiz kurulum hizmeti verilebiliyor.

Özellikler

RenkBeyaz / Siyah
Ücretsiz KurulumVar
Davlumbaz ŞekliEğimli

KUMTEL Black Still Button 3 lü Ankastre Set

Siyah En İyi Ankastre Set 2023

kumtel siyah en iyi ankastre set önerileri kaliteli

Oldukça uygun fiyatlı bir ankastre set olan KUMTEL Black Still Button üçlü ankastre set oldukça uygun fiyatlı bir ankastre set olarak karşımıza çıkıyor. Ankastre set içerisindeki fırının 58 litre iç hacmi bulunuyor. 3 farklı pişirme fonksiyonu olan fırın ayrıca A sınıf enerji sınıfında bulunuyor. Emaye çift camlı kapağı ve iç aydınlatması bulunan fırın kolayca temizlenebiliyor. Uygun fiyatı ve şık görünümü ile KUMTEL en iyi ankastre set önerileri listemde yerini aldı 🙂

Ankastre set içerisinde bulunan ocağın cam yüzeyi üzerinde 4 adet pişirme gözü bulunuyor. Doğal gaz ve LPG uyumlu çalışabiliyor. Yandan düğmeli olan bu ocağın otomatik çakmağı ve gaz kesme emniyeti bulunuyor. Davlumbazın ise 3 farklı hız kademesi bulunuyor. Saatte 650 metreküpe kadar havayı çekebilen bu davlumbazın alüminyum filtresi de çıkarılıp yıkanabiliyor. 56 desibel ses seviyesi ile de oldukça sessiz çalışıyor.

Özellikler

RenkSiyah
Ücretsiz KurulumVar
Davlumbaz ŞekliEğimli

Vestel Inox Ankastre Set

Kaliteli En İyi Ankastre Set Tavsiye

vestel inox en iyi ankastre seti önerisi gümüş

Vestel Inox ankastre set Vestel kalitesiyle ve uygun fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Materyal olarak paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu set davlumbaz, ocak ve fırından oluşuyor. Ankastre set içerisindeki fırın kolay temizlenebilir emaye iç yüzeyden oluşuyor. 65 litre iç hacmi ile oldukça geniş olan bu fırının 5 adet pişirme ayarı bulunuyor. Ayrıca bu fırında özel ekmek yapma ve yoğurt yapma ayarları da bulunuyor. A enerji sınıfında bulunan bu fırın fonksiyonelliğinin yanında çevreye de zarar vermeden çalışıyor.

Ankastre set içerisinde bulunan fırın da oldukça kullanışlı. Fırının 4 gözü bulunuyor. LPG ya da doğal gaz ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Yanda bulunan düğmelerinde otomatik çakmak özelliği de bulunuyor. Set içerisinde bulunan davlumbaz ise paslanmaz çelikten oluşuyor. Duvara sabitlenen tipte bulunan bu davlumbazın saatte 291 metreküp emiş gücü ve üç farklı ayarı bulunuyor. Çıkarılabilen filtresi ile kolayca temizlenebiliyor.

Özellikler

RenkGümüş
Ücretsiz KurulumVar
Davlumbaz ŞekliPiramit

Simfer Beyaz Dokunmatik Dijital Ankastre Set

Kullanışlı En İyi Ankastre Set 2023 Önerileri

simfer davlumbaz fırın ocak ankastre 3'lü setler tavsiye

Simfer beyaz dokunmatik dijital ankastre set biraz pahalı olsa da oldukça kullanışlı ve kaliteli oluşuyla dikkat çekiyor. Ankastre set içerisinde bulunan fırının 8 farklı pişirme ayarı bulunuyor. Dokunmatik dijital saat ve pop up düğmeleriyle kolayca ayarlanabiliyor. Elektro turbo fanı ile hızlı pişirme yapabiliyor. Fırının kapak iç camı çıkarılabiliyor ve kolay temizlenebiliyor.

Ankastre set içerisinde bulunan ocağın ise 4 adet pişirme gözü bulunuyor. Otomatik çakmağı ile kolay kullanım sağlarken gaz kesme emniyeti ile maksimum güvenlik sağlıyor. 8 milimetre kalınlığındaki cam yüzeyi hem oldukça sağlam hem de kolay temizleniyor. Davlumbazın ise dokunmatik kontrol paneli bulunuyor. Ayrıca uzaktan kumanda ile de kontrol edilebiliyor. 2 adet LED lambası ve 3 ayrı emiş gücü ayarı bulunuyor. Özel fan motoru ile güçlü bir emiş sağlarken oldukça da sessiz çalışıyor.

Özellikler

RenkBeyaz
Ücretsiz KurulumVar
Davlumbaz ŞekliEğimli

Vestel Ankastre Beyaz Rustik Set

Benim Tercihim En İyi Ankastre Set Tavsiye

rustik en iyi ankastre set önerileri fırın ocak 3lü set

Kendine özgü rustik bir görünümü olan bu ankastre set evinize farklı ve şık bir hava katıyor. Fiyatı biraz pahalı olsa da bu set şık görüntüsü ile fiyatını karşılıyor. Bu ankastre setin ocağında dört adet pişirme gözü bulunuyor. Yanda bulunan rustik düğmeleri ocağa şık bir görünüm katıyor. Ayrıca ocağın cam yüzeyi de kolayca temizlenebiliyor.

Ankastre set içerisinde bulunan fırının 69 litrelik oldukça geniş bir iç hacmi bulunuyor. 8 farklı pişirme fonksiyonu ile çalışan bu fırın fonksiyonelliğinin yanında şık görüntüsü ile de dikkat çekiyor. Fırının içerisinde tavuk pişirme fonksiyonu, ekmek pişirme fonksiyonu, yoğurt yapma fonksiyonu, sebze meyve kurutma fonksiyonu gibi farklı modlar da bulunuyor. Setin içerisinde bir de duvara monteli bir davlumbaz bulunuyor. Saatte 469 metreküp emiş gücü ile çalışan bu davlumbazın çıkarılabilir alüminyum filtresi de yıkanarak temizlenebiliyor.

Tüm bu özellikleri ve şık görünümü ile en iyi ankastre set önerileri listemde Vestel Rustik Set benim tercihim oldu 🙂

Özellikler

RenkBeyaz / Siyah
Ücretsiz KurulumVar
Davlumbaz ŞekliPiramit

Rehber: Ankastre Set Hakkında Bilmeniz Gerekenler

En İyi Ankastre Set Nasıl Seçilir?

Uzun yıllar rahatlıkla kullabileceğiniz setler tercih edebilmeniz için, aşağıda sizlere satın alırken dikkat etmeniz gereken başlıca kriterleri listeledim; göz atabilirsiniz.

Satın Alma Kriterleri

Set İçeriği

Ankastre set alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında set içeriği geliyor. Ankastre setler genellikle ocak, fırın ve davlumbaz 3’lü olarak piyasaya sürülüyor. Ancak bazı markalar kahve makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eklemeler yapabiliyor. Bunun için set almadan önce içeriğini incelemelisiniz. Evinizde başka ev aletlerine ihtiyacınız varsa firma ile konuşarak set içerisine eklemeyi deneyebilirsiniz.

Tasarım ve Mutfak ile Uyum

Ankastre setler farklı tasarım ve renklerden oluşur. Rekabetin artması tasarım ve renk seçeneklerinin de artmasına sebep olmuştur. Bazı markalar klasik siyah, beyaz ve gri üçlüsünün dışına çıkarak kırmızı, mavi gibi farklı renklerde ankastre set üretebilmektedir. Bu noktada alacağınız setin mutfağınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Tezgahınız ve parkelerinizle uygun bir set mutfağınıza şık bir hava katacaktır.

Temizleme Kolaylığı

Ankastre set içerisindeki ürünler mutfakta en çok kullanılan aletler olduğu için oldukça sık kirlenmektedirler. Bunun için ankastre set almadan önce kolay temizlenebilir olmasına özen göstermelisiniz. Cam yüzeyli ankastre setler daha kolay temizlenmektedir ya da örneğin filtresi kolayca çıkan davlumbazlar işi oldukça kolaylaştırabiliyor. Temizleme sırasında size zorluk çıkaran bir ankastre set sizi epey yoracaktır.

Kullanışlılık

Bazı 3’lü ankastre setlerinin özellikle fırınlarında çeşitli fonksiyonlar olabiliyor. Hazır modlar ile yapmak istediğiniz işleme imkan sunan setler bulabilmeniz de mümkün. İhtiyaçlarınızı değerlendirip buna uygun bir seçenek yapmanızda fayda var.

Bununla birlikte örneğin ocaklarda güvenlikli ya da otomatik çakmaklı olanlar da mevcut ya da kumanda ile kontrol edilebilen davlumbazlar da setler içinde yer alabiliyor. Bu tarz ek özellikler, güvenlik önlemleri ya da kullanışlılık için seti satın almadan önce mutlaka kullanışlılık konusunda da araştırmalarınızı yapmalısınız.

Sık Sık Sorulanlar

Ankastre set nedir?

Mutfak ile uyumlu bir şekilde gömülebilir mutfak eşyalarına ankastre set denir. Ankastre setler genellikle 3’lü olarak satılır. 3’lü ankastre set başlıca; fırın, ocak ve davlumbazdan oluşur.

Ankastre set alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ankastre set fiyatları oldukça değişken ve yerine göre oldukça da pahalı olabiliyor, bu nedenle uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir set tercih etmelisiniz. Başlıca set içeriğine, fiyatına, temizlenebilirliğine ve kullanışlılığına dikkat etmenizde fayda var. Çocuğunuz var ise mutlaka güvenlik konusunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Sonuç

Alışveriş yaparken mutlaka ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Ankastre set fiyatları oldukça değişken ve kimi zaman son derece pahalı ürünler de olabiliyorlar. Paranızı doğru bir alışveriş için kullanabilmek ve doğru tercih yapabilmek adına, ürünü satın almadan önce mutlaka iyice araştırmalısınız.

5 En İyi Ankastre Set Tavsiye 2023 3’lü Davlumbaz Fırın Ocak yazımı umarım beğenmişsinizdir. Sitemizde ev eşyaları kategorisinde en iyi yatak gibi pek çok yazıya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesi tavsiye ya da en iyi çamaşır makinesi yazılarına da göz atabilirseniz çok sevinirim.

Sizler ankastre setleri kullanışlı buluyor musunuz? Hangi renk tercih ediyorsunuz? Düşüncelerinizi ve var ise sorularınızı yorum kısmına yazarsanız çok sevinirim! Sorularınızı cevaplamaya hazırım.

Teşekkürler 🙂 HOMELUNA alışveriş rehberiniz!

Merhabalar, ben Dilan! Yazı yazmadığım ve dünyayı gezmediğim bir hayatı hayal edemiyorum. Umarım yazılarımdan keyif alırsınız!